BioAktiv CZ

Produkty pro ekologické zemědělství

Kontrola ekologického zemědělství

Řada našich produktů je certifikována pro použití v ekologickém zemědělství a ověřena dlouholetými zkušenostmi našich zákazníků. Inovace mohou jít ruku v ruce s tradičními postupy a šetrností k přírodě. Ekologická zemědělská výroba je důležitou součástí naší firemní kultury. Pokud se chcete dozvědět víc o výsledcích našich produktů pro ekologické zemědělství, podívejte se na reference stovek našich zákazníků. Certifikáty potvrzující vhodnost použití našich produktů pro ekologické zemědělství naleznete zde.

stimulace růstu

PlantAktiv

Jednička na trhu se stimulátory růstu

PlantAktiv používáme především pro zvýšení efektivity a ziskovosti rostlinné výroby a zároveň pro poctivou péči o naši půdu. Přípravek zvyšuje odolnost vůči stresům a navyšuje výnos o 5-15 %.

snadné vápnění

AktiCalc

Granulovaný vápenec

Vysoce kvalitní, mikromletý granulovaný vápenec se 100% reaktivitou a 98% obsahem CaCO3. Je velice účinný při odkyselování, pH stabilizaci a má zásadní vliv na příjem živin rostlinami.

elementární síra

Aktifer Element
S-800

Tekuté listové hnojivo pro pozvolné a efektivní dodání síry

AktiFer Element S-800 je díky elementární formě, která postupně uvolňuje síru rostlině, ideální pro systematické dodání síry a dlouhodobý fungicidní efekt. Podporuje syntézu bílkovin a tuků a následné zvýšení kvality produkce. Je povolen i pro ekologické zemědělství.

EKOLOGICKÁ VÝŽIVA

AktiFer Algi

Stimulátor růstu s výtažky z mořských řas

Vysoce efektivní suspenzní hnojivo, které má příznivý účinek na vegetativní a generativní růst rostlin. Mikroprvky a výtažky z řas chrání rostlinu před dopady nepříznivého počasí.

BIOSTIMULAČNÍ ÚČINEK

AktiFer Green

Tekuté listové hnojivo s koncentrátem aminokyselin

Organominerální hnojivo, jehož největší předností je biostimulační účinek, který pozitivně ovlivňuje růst rostlin, rozvoj kořenového systému a odolnost vůči nepříznivému počasí.

pomalá síra

AktiSoil S

Pozvolné uvolňování síry

Vysoký podíl síry, draslíku, vápníku a hořčíku zlepšuje zdravotní stav rostliny. Aplikace hnojiva AktiSoil S zvyšuje výnos i jeho kvalitu, zároveň chrání rostliny před těžkými kovy a toxiny.

BioAktiv pro zvířecí krmivo

Prasata

Působí příznivě na bakterie v trávicím traktu a díky tomu dochází k lepší konverzi krmiva, vyšším denním přírůstkům a k celkovému zlepšení zdravotního stavu.

BioAktiv pro kompost

urychluje zrání kompostu

Rozklad organických látek probíhá mnohem rychleji a je doprovázen menším zápachem. Celková zralost vašeho kompostu se dostaví rychleji.

BioAktiv pro zvířecí krmivo Pig+

prasnice

BioAktiv pro zvířecí krmivo Pig+ byl vyvinut speciálně pro prasnice. Při jeho kombinování s produktem BioAktiv pro zvířecí krmivo docílíte u zvířat posílení imunitního systému a snížíte výskyt streptokokového onemocnění. Úhyn selat bude nižší a ušetříte na nákladech za antibiotika.

BioAktiv pro zvířecí krmivo Comp-X

selata

Přípravek je určen pro prasnice a selata. Působí příznivě na jejich zdravotní stav a imunitní systém, snižuje úhyn a náklady vyložené na antibiotika. Aplikuje se přimícháním do krmiva.

BioAktiv pro zvířecí krmivo G

drůbež

Produkt speciálně vyvinut k pozitivnímu ovlivnění trávení a využití živin u drůbeže. Příznivě působí na reprodukci, snášku, kvalitu skořápek a vajec, hmotnost vajec a líhnivost.

BioAktiv pro zvířecí krmivo R

skot

Pozitivně ovlivňuje imunitní systém skotu a působí jako prevence mastitid u dojnic a zánětů paznehtů, dermatitis digitalis.

BioAktiv Salis

prasata

Působí příznivě na bakterie v trávicím traktu a díky tomu dochází k lepší konverzi krmiva, vyšším denním přírůstkům a k celkovému zlepšení zdravotního stavu. Aplikuje se přes pitnou vodu.

BioAktiv Salis Pig+

prasnice

V kombinaci s BioAktiv pro zvířecí krmivo dochází k posílení imunitního systému a snížení streptokokových onemocnění. Aplikuje se přes pitnou vodu.

BioAktiv Salis Comp-X

selata

V kombinaci s přípravkem BioAktiv pro zvířecí krmivo dochází k posílení imunitního systému selat, snížení úhynu a snížení nákladů na antibiotika. Aplikuje se přes pitnou vodu.

BioAktiv Salis G

drůbež

Produkt speciálně vyvinut k pozitivnímu ovlivnění trávení a využití živin u drůbeže. Příznivě působí na reprodukci, snášku, kvalitu skořápek a vajec, hmotnost vajec a líhnivost. Aplikuje se přes pitnou vodu

BioAktiv Salis R

skot

V kombinaci s BioAktiv Salis pozitivně ovlivňuje imunitní systém, působí jako prevence mastitid u dojnic a prevence zánětů paznehtů, dermatitis digitalis. Aplikuje se přes pitnou vodu.

BioAktiv pro kejdu a hnůj

kvalitní kejda a méně zápachu

Řeší ucpané odtokové kanály, usazeniny a krusty v podroštových prostorách a jímkách. Díky podpoře aerobních bakterií výrazně snižuje emise amoniaku a míru zápachu ve stájích a při aplikaci kejdy na pole.