BioAktiv CZ

Vše o inovacích

Proč jsme inovativní?

Špičkové adjuvanty v listových hnojivech

V našich listových hnojivech spojujeme sílu ochrany, výživy a stimulace s nejširší škálou prvotřídních adjuvantů. Klademe důraz na perfektní mísitelnost, preciznost a efektivnost díky aplikaci smáčedel a suspenzí, praktičnost díky výborné rozpustnosti i ve studené vodě. Naše listová hnojiva se snadno používají a výborně kombinují, protože vám chceme ušetřit námahu a peníze.

Nanočástice

U listových hnojiv na bázi nanočástic využíváme jejich specifických vlastností pro lepší výživu rostlin v proměnlivých půdně-klimatických podmínkách.

Epin

Epin je čistě přírodní látka extrahovaná z rostlin. Jedná se o přirozený růstový hormon, který v malém množství přidáváme do všech listových hnojiv. Epin posiluje obranyschopnost rostlin, příjem živin a ve velké míře zabraňuje přenosu těžkých kovů z půdy.

Výroba jemně mletých granulátů

Technologie jemného mletí a granulace vlhkostí je zářným příkladem inovace, preciznosti a efektivnosti. V reakci na klimatické změny a obecně náročnější podmínky, ve kterých musí zemědělská prvovýroba fungovat, myslíme na našeho zákazníka i na přírodu. Menší a pravidelné dávky přípravků AktiCalc a SuperMag jsou šetrnější pro přírodu a půdní organismy, vyžadují menší potřebu vody a díky našim analytickým nástrojům a rozborům půdy jsme navíc schopni rozvrhnout přesný plán aplikace. Vše v duchu precizního zemědělství, s ohledem na spokojenost našich zákazníků a dlouhodobou udržitelnost pro přírodu.

PlantAktiv jako převratný krok v tradičním procesu výživy rostlin

Nápad na využití PlantAktivu ve výživě rostlin je ukázkou ze své podstaty jednoduché inovativní technologie, která zefektivnila výživu rostlin na více jak milionu hektarů zemědělské půdy u nás. Produkt neměníme pouze po chemické, ale i po fyzikální stránce tak, aby byl účinnější. Navíc vědecké studie ukázaly, že půda ošetřená PlantAktivem má ve výsledku i vyšší kvalitu, takže můžete zvyšovat výnosy i z dlouhodobě udržitelného hlediska.

Ekologické zemědělství

Celá řada našich výrobků pro výživu, ochranu či stimulaci rostlin splňuje požadavky na ekologické zemědělství. Není pravdou, že ekologické zemědělství se obejde bez intervencí – ale můžete si vybrat vysoce efektivní a přesto zcela ekologické alternativy. Jsme spolehlivým partnerem ekologických zemědělců a pomáháme jim jejich hospodaření profesionalizovat.