BioAktiv CZ s.r.o.

Firma BioAktiv CZ s.r.o. vznikla v roce 2011. Máme výhradní zastoupení produktů firmy BioAktiv-Pulver Productions und Vertriebs GmbH v České Republice. Produkty BioAktiv jsou na evropském trhu už od roku 1994 a v současné době se používají ve více než 35 zemích světa. Dlouholeté používání, řada referencí od našich spokojených zákazníků, a mnoho univerzitních studií dokazují pozitivní ekonomický efekt v rostlinné a živočišné výrobě.

Náš příběh

„Firmu BioAktiv jsem poznal při svých vysokoškolských studiích v Anglii. Její výrobky mě zaujaly natolik, že jsem chtěl o jejich využití vědět více. Oslovil jsem proto rodinného přítele, Milana Zvonaře, člověka s 20ti letými zkušenostmi z provozu v zemědělské výrobě. Společně jsme v roce 2011 založili právě firmu BioAktiv CZ s.r.o. I když začátky nebyly úplně snadné, podařilo se nám během krátké doby prosadit na zemědělském trhu a prokázat pozitivní ekonomický efekt produktů BioAktiv. Bylo to hlavně díky skvělé práci celého teamu, který dával svojí energii nejen do prodeje ale hlavně do vyhodnocování ekonomického přínosu pro zákazníky a získávání referencí. Zákazník a jeho přínos byl a je pro nás vždy nejdůležitější. Je to pro nás základ dlouhodobé a kvalitní spolupráce.

Rok 2015 byl pro nás nejvíce zlomový. V rostlinné výrobě jsme překročili hranici 120 tisíc naaplikovaných hektarů a získali přes 200 referencí a doporučení od spokojených zákazníků. Zároveň jsme spojili své síly s nizozemskou firmou Topturn Special Products, která je v Nizozemí přední poradenskou společností v chovu prasat, skotu a drůbeže. Spolupráce se opírá o 30- ti leté zkušenosti majitele firmy Jose Hendrikse, který je specialistou na chov prasat. Společně navštěvujeme zákazníky a přinášíme nejnovější poznatky a pozitivní ekonomický efekt na farmách v České republice.

Náš tým se spolu s úspěchy rozrůstá o lidi, kteří se chtějí zdokonalovat ve svých odborných vědomostech a profesionalitě. Zaměstnanci firmy BioAktiv CZ s.r.o. se snaží dělat maximum pro naše zákazníky, kteří neustále přibývají. Díky úspěchům v České republice se stal BioAktiv CZ s.r.o. také výhradním dovozcem do Velké Británie, Irska, Švédska a Slovenska. Naše práce však zdaleka nekončí! K vyššímu ekonomickému přínosu chceme zemědělcům pomáhat i v nadcházejících letech.  Proto neustále hledáme nové produkty a nejnovější technologie v zemědělské výrobě, které mohou společně s produkty BioAktiv přinést spokojenost a pozitivní ekonomický efekt všem našim zákazníkům.

– Milan Zvonař, Tomáš Dolejš …  zakladatelé a jednatelé společnosti BioAktiv CZ s.r.o. 

Jsme BioAktiv a řídíme se podle …