ROZŠIŘUJEME TÝM o nové kolegy na pozice:

Obchodního zástupce – rostlinná výroba

Jsi nadaný obchodník a zajímáš se o zemědělství❓pak hledáme právě tebe 🕵.

Díky dosavadním úspěchům naší firmy rozšiřujeme tým lidí v různých koutech České republiky. Jsme dynamická firma pohybující se v krásném prostředí českého zemědělství. Klademe velký důraz na osobní a odborný rozvoj našich zaměstnanců. Jsme inovativní a moderní, a tak se jsme vybaveni špičkovými technologiemi a softwarem, abychom si co nejvíce zpříjemnili naši práci. Chceš-li se o naší firmě něco dozvědět, pak si přečti něco na stránce O nás.

U nás nikdy nezačínáš od nuly.

Máme perfektně zpracované pracovní procesy a tak se velmi rychle zorientujete v novém prostředí. Díky velkému počtu zákazníků z celé republiky se budeš starat o již aktivní obchody.

Aktuálně volné pozice v regionech:

Specialistu na ŽIVOČIŠNOU VÝROBU

Díky dosavadním úspěchům naší firmy rozšiřujeme tým. Jsme dynamická firma pohybující se v krásném prostředí českého zemědělství. Klademe velký důraz na osobní a odborný rozvoj našich zaměstnanců. Jsme inovativní a moderní, a tak se jsme vybaveni špičkovými technologiemi a softwarem, abychom si co nejvíce zpříjemnili naši práci. Chceš-li se o naší firmě něco dozvědět, pak si přečti něco na stránce O nás.

U nás nikdy nezačínáš od nuly.

Máme perfektně zpracované pracovní procesy a tak se velmi rychle zorientujete v novém prostředí. Díky velkému počtu zákazníků živočišné výroby z celé republiky se budeš starat o již aktivní obchody.

Aktuálně volné pozice v regionech:

V případě zájmu zašlete váš životopis a motivační dopis na barborajilmova@bioaktiv.cz / janzitny@bioaktiv.cz nebo nás kontaktujte na tel.: 773 837 402